Sklep w budowie, żadne produkty nie zostaną sprzedane ani wysłane !

 • Telewizja przemysłowa

  MONITORING DOMU
  BIURA, FIRMY

  Gotowe zestawy pozwalające na samodzielną budowę systemu monitoringu wizyjnego dla domu jednorodzinnego, biura lub małej firmy.Gotowe zestawy pozwalają zaoszczędzisz czas i pieniądze, odpowiednio dobrane i wstępnie skonfigurowane pozwalają na szybkie i samodzielne uruchomienie systemu.

 • Systemy alarmowe

  SYSTEMY ALARMOWE

  Instalacje alarmowe chronią nasze mienie i życie, nie warto sie zastanawiać czy inwestować w system alarmowy, gdy dojdzie do włamania będzie już za późno.

  Oferujemy najnowocześniejszy sprzęt wiodących w branży producentów. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań oraz sprawdzonego sprzętu pozwala na budowę bezawaryjnie działających systemów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

 • Oferta dla instalatorów

  PROGRAM PARTNERSKI

  Zarejestruj konto w naszym sklepie i przystąp do naszego Programu Partnerskiego Oferta przeznaczona dla firm instalatorskich umożliwia zakupy w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach hurtowych !

  Uzyskaj status Partnera handlowego - zarejestruj konto i prześlij dokumenty firmowe.

 • 272,00 zł netto

  obsługa od 4 do 24 wejść możliwość podziału systemu na 4 strefy obsługa od 4 do 20 programowalnych wyjść magistrale komunikacyjne do podłączania manipulatorów i modułów rozszerzeń wbudowany komunikator telefoniczny z funkcją monitoringu,...

  na zamówienie

  blabla

Aktualności

Druga testowa wiadomość

2015-03-23 17:12:15 Druga testowa wiadomość

To jest skrót drugiej testowej wiadomości, To jest skrót drugiej testowej wiadomości, To jest skrót drugiej testowej wiadomości, To jest skrót drugiej testowej wiadomości, To jest skrót drugiej testowej wiadomości, To jest skrót drugiej testowej wiadomości, To jest skrót drugiej testowej wiadomości, To jest skrót drugiej testowej wiadomości, To...

Więcej

Nowa wersja sklepu internetowego SEPRO.PL

2015-03-23 17:06:09 Nowa wersja sklepu internetowego SEPRO.PL

Od dziś dostępna jest dla Państwa nowa wersja naszej strony oraz sklepu internetowego SEPRO.PL Od dziś dostępna jest dla Państwa nowa wersja naszej strony oraz sklepu internetowego SEPRO.PL Od dziś dostępna jest dla Państwa nowa wersja naszej strony oraz sklepu internetowego SEPRO.PL Od dziś dostępna jest dla Państwa nowa wersja naszej strony...

Więcej

telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa

Montaż i instalacja kamer telewizji przemysłowej. Projektujemy i instalujemy systemy telewizji przemysłowej z uwzględnieniem wymagań klienta, każdy projekt jest indywidualny. Atrakcyjne rabaty pozwalają nam na utrzymanie konkurencyjnych cen, które przekładają się na końcowy koszt instalacji. Oferujemy pełne wsparcie techniczne, modernizację istniejących instalacji CCTV, doradztwo oraz bezpłatną wycenę systemów monitoringu wizyjnego.

Więcej

Systemy alarmowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu budowy systemów sygnalizacji włamiania i napadu (SSWiN). Stosujemy nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzony sprzęt najwyższej jakości.Oferujemy pełen serwis montowanych systemów alarmowych, naprawę, modernizację i rozbudowę istniejących instalacji.Wykonanie instalacji na terenie województwa wielkopolskiego, Konin, Koło, Turek, Słupca, Poznań.

Więcej